top of page
clouds_edited.jpg

Aktualności

Światowa Konwokacja 
30 lipca - 5 sierpnia 2023

       W dniach od 30 lipca do 5 sierpnia 2023 odbędzie się Coroczna Światowa Konwokacja Self-Realization Fellowship. Dziesiątki tysięcy joginów i poszukiwaczy duchowych z całego świata zgromadzi się na tym specjalnym tygodniowym wydarzeniu inspirujących wykładów,  medytacji, kirtanów i duchowej jedności, aby zanurzyć się głęboko w naukach Paramahansy Joganandy, jednego z najbardziej ukochanych nauczycieli duchowych współczesnych czasów.

Udział w Konwokacji jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy Cię do przyłączenia się !
 

Oto krótki przegląd tego, czego możesz się spodziewać:
 

1. Uzyskasz wgląd w nauki Paramahansy Joganandy "Jak żyć" i w techniki medytacyjne, poprzez inspirujące zajęcia i satsangi (pytania i odpowiedzi), prowadzone przez zakonników SRF. Tematyka obejmuje wiedzę od rozwikłania tajemnicy życia i śmierci po kultywowanie szczęścia, poprzez służbę innym.
 

2. Poczujesz moc połączonego wysiłku duchowego, podczas codziennych porannych i wieczornych medytacji grupowych, prowadzonych przez zakonników SRF.
 

3. Zrozumiesz, dlaczego joga jest nauką duchową, która jednoczy i czyni prawdy leżące u podstaw wszystkich wielkich religii i ścieżek duchowych świata praktycznymi w codziennym życiu.
 

4. Będziesz miał możliwość przyłączenia się do tysięcy innych uczestników, w podnoszących na duchu kirtanach - śpiewaniu pieśni uduchowionych przez Paramahansę Joganandę - podczas których, radio twojego serca może zostać dostrojone do właściwych dla duszy wibracji boskiego pokoju, miłości
i błogości.
 

5. Podczas wydarzeń społecznościowych on-line, spotykasz się z innymi duchowymi poszukiwaczami
z całego świata i będziesz miał możliwość budowania boskich przyjaźni.
 

6.  Staniesz się uczestnikiem wirtualnych pielgrzymek do aszramów SRF, w których żył i obcował
z Boskością Paramahansa Jogananda.
 

7.  Możesz wziąć udział we wszystkich wydarzeniach online - w tym we wspólnych sesjach z innymi uczestnikami i zakonnikami - za pośrednictwem aplikacji Convocation.

bottom of page