top of page
Polska grupa SRF

Spotkaliśmy się po raz pierwszy w 2018 roku w Nieborowie pod Warszawą i tak się zaczęło… Zobacz CZAS DLA DUSZY.

 

Pomimo, że nauki Paramahansy Joganandy dotarły do Polski już dużo wcześniej, a jego LEKCJE SELF-REALIZATION FELLOWSHIP (narazie dostępne tylko języku angielskim) studiuje wiele osób w Polsce, brak jednak było kontaktów pomiędzy miłośnikami nauk Gurudźi, które umożliwiłyby wspólne medytacje. Nasze spotkanie w Nieborowie umożliwiło i zapoczątkowało tworzenie się kółek medytacyjnych.

Wspólne medytacje
Wspólne medytacje

Mistrz bardzo często podkreślał błogosławieństwo i korzyści jakie daje medytowanie wraz z innymi:

Medytacja grupowa to forteca, która chroni nowych duchowych aspirantów, a także weteranów medytacji. Wspólne medytowanie zwiększa stopień samorealizacji każdego członka grupy poprzez prawo niewidzialnej wibracyjnej wymiany magnetyzmu grupowego.

Bliskość duchowych wibracji innych ma moc wskrzeszenia twoich własnych. Medytacja z innymi wielbicielami pomaga w szybszym rozwoju.

Jeśli ktoś chce zostać artystą, powinien obcować z artystami. Jeśli chce być dobrym biznesmenem, powinien obcować z liderami odnoszącymi sukcesy w tej dziedzinie. A jeśli chce zostać duchowym gigantem, powinien obcować z ludźmi bez reszty oddanymi Bogu.

Zjednoczone umysły są większymi kanałami, przez które moc Boga przepływa silniej do pojedynczych dusz.

Kółko medytacyjne

Cotygodniowe spotkania

Warszawskie Kółko Medytacyjne SRF

18:00 - 19:00

Kółko otrzymało, jako pierwsze w Polsce, status oficjalnego KÓŁKA MEDYTACYJNEGO SRF. Członkowie kółka spotykają się regularnie na wspólne medytacje i profitują, według słów Gurudźi, z "grupowego megnetyzmu" na indywidualnej ścieżce duchowego rozwoju.

Wystarczą dwie-trzy osoby, aby zapoczątkować kółko. Prosimy o kontakt, jeśli chciałbyś otrzymać więcej informacji na temat założenia nowego kółka medytacyjnego SRF.

Prosimy o kontakt z organizatorami spotkań, aby otrzymać informacje odnośnie miejsca i daty spotkań Warszawskiego Kółka Medytacyjnego.

Skontaktuj się z organizatorami

WIRTUALNE MEDYTACJE

Soboty  

Interkontynentalne Wirtualne Medytacje

19:00 

Gdziekolwiek na świecie się znajdujesz, medytuj z nami w tym samym czasie, uwzględniając różnice czasowe.

Członkowie kółka kontaktują się poprzez grupę SRF Polska na WhatsApp. Grupa otrzymuje przypomnienia o medytacjach i wskazówki do medytacji (nagrania pieśni, modlitwy, fragmenty tekstów z pism Gurudźi). Osoby, które mogą w tym czasie medytować, wysyłają tekst "medytuję" – nie później niż 5 min. przed rozpoczęciem medytacji. Zapraszamy!


Chciałbyś dołaczyć do nas? Prześlij nam swój numer telefonu, pod którym jesteś na WhatApp.

Poproś o wpis do grupy na WhatsApp

2014-10-05 10.28.51.jpg

Coroczne spotkania

Czas Dla Duszy – Zjazdy Miłośników Nauk Joganandy w Polsce i online

Zjazdy Miłośników Nauk Paramahansy Joganandy w Polsce – CZAS DLA DUSZY –  przeznaczone są zarówno dla tych wtajemniczonych już w medytacje Krijajogi, jak i tych, którzy pragną dowiedziedzieć się więcej o tej ścieżce duchowej.

 

Zapraszamy na nasze kolejne spotkania, które od 2019 roku odbywają się online na Zoomie. Spotkania te pozwalają na oderwanie się od codzienności, aby spędzić czas w gronie osób o podobnych aspiracjach poznania bliżej Boga.

 

Masz pytania, na temat zjazdów?

bottom of page