top of page

INTERNETOWE CENTRUM MEDYTACYJNE

Medytacja grupowa to forteca, która chroni nowych duchowych aspirantów, a także weteranów medytacji. Wspólne medytowanie zwiększa stopień samorealizacji każdego członka grupy poprzez prawo niewidzialnej wibracyjnej wymiany magnetyzmu grupowego.

– Paramahansa Jogananda


Teraz możesz medytować wraz z innymi uczniami Paramahansy Joganandy, biorąc udział w grupowych medytacjach online, prowadzonych przez zakonników SRF i krijabanów.


Inauguracji oficjalnego Internetowego Centrum Medytacyjnego dokonał prezydent SRF, brat Chidananda, w październiku 2019 r. Powstało ono dzięki hojności i życzliwości Yogananda Seva, oddanej grupy członków SRF, wspierających działalność SRF w ramach różnych projektów. Podobnie jak w przypadku wszystkich ośrodków i grup medytacyjnych SRF, centrum to jest nadzorowane przez zakonników Self-Realization Fellowship.


Obejrzyj wideo (z polskimi napisami) z inauguracji Internetowego Centrum Medytacyjnego, z Bratem Chidanandą.

Uczestnicząc w grupowej medytacji online, dołączyć można do innych osób medytujących w różnych miejscach na całym świecie. Bez względu na to, gdzie kto mieszka, prawdopodobnie znajdzie medytację pasującą do własnego harmonogramu.


W przyszłości oferty medytacji grupowej zostaną rozszerzone o różne formaty: krótkie, długie, oparte na afirmacji, z kirtanami, itp. Ponadto są plany, aby medytacje prowadzone były w wielu innych językach – w tym także polskim – tak szybko, jak to tylko możliwe. Narazie są one dostępne po angielsku, hiszpańsku, niemiecku, włosku i portugalsku.

Comentários


bottom of page