top of page

JAK SIĘ MODLIĆ ZA INNYCH

Wykorzystaj moc modlitwy dla dobra swoich bliskich i całej ludzkości.

Jak nasze modlitwy mogą wpływać na życie innych? W ten sam sposób, w jaki podnoszą nasze własne: poprzez wszczepianie w świadomość pozytywnych wzorców zdrowia, sukcesu i podatności na boską pomoc. Paramahansa Jogananda napisał:


„Ludzki umysł, uwolniony od zakłóceń niepokoju, działa jak skomplikowany mechanizm radiowy — wysyła i odbiera myśli oraz wyłącza te niepożądane. Ponieważ moc stacji radiowej jest regulowana przez ilość prądu elektrycznego, jaką może ona wykorzystać, tak skuteczność ludzkiego radia zależy od siły woli każdej osoby”.


Umysły oświeconych mistrzów, którzy doskonale zestroili swoją wolę z wolą Bożą, mogą przekazywać boską moc, aby przynieść natychmiastowe uzdrowienie ciała, umysłu i ducha. Pisma i wykłady Paramahansy Joganandy obfitują w przykłady takich uzdrowień. Wyjaśniał on, że choć wydają się one cudowne, boskie uzdrowienia są naturalnym rezultatem działań zgodnych z naukowymi uniwersalnymi prawami tworzenia. Łącząc doskonałe boskie wzorce myślowe z wystarczającą siłą woli i energią, aby przejawić je w umysłach i ciałach innych, oświeceni ludzie działają według tego samego procesu, dzięki któremu wszystko we wszechświecie zostało uformowane.


Każda osoba, która modli się zgodnie z tymi zasadami, przekona się, że jej modlitwy również mają namacalny wpływ. I chociaż nasza indywidualna moc jest oczywiście mniejsza niż ta, którą może przekazać mistrz, kiedy modlitwy tysięcy jednoczą się, potężne wibracje pokoju i boskiego uzdrowienia generowane w ten sposób mają ogromną moc i pomagają przejawić pożądane rezultaty. W tym celu Paramahansa Jogananda założył Światowy Krąg Modlitwy SRF.


Techniki Paramahansy Joganandy dotyczące modlitwy za innych


„Najpierw lekko zmarszcz brwi, a następnie zamknij oczy. Pomyśl o osobie, której chcesz wysłać uzdrawiającą moc.


Skoncentruj się na punkcie między brwiami i w myślach powiedz: Ojcze Niebiański, jednoczę się z Twoją wolą. Moja wola jest Twoją wolą. Zgodnie z Twą wszechobecną wolą, Ojcze, z całego serca, z całej duszy chcę, aby ta osoba została uzdrowiona”.


Mówiąc to, wyobraź sobie, że prąd przepływa przez punkt między twoimi brwiami do punktu między brwiami osoby, której próbujesz pomóc. Poczuj, że wysyłasz prąd ze swojego duchowego oka do duchowego oka osoby, którą chcesz uzdrowić.


Skoncentruj się bardziej, a poczujesz ciepło w miejscu między brwiami. Uczucie tego ciepła jest dowodem na to, że twoja siła woli się zwiększa.


Skoncentruj się jeszcze głębiej. W myślach powiedz: «Z Twoją wolą wysyłam błysk Kosmicznej Energii. Ona już tam jest, Ojcze».


Powinno się to ćwiczyć od piętnastu do dwudziestu minut. Kiedy to robisz, rozwija się twoja siła woli, i będzie ona z tobą zawsze, bez względu na to, co się stanie, aby w razie potrzeby móc pomóc sobie i innym”.


Jeśli chcesz, aby monastycy z SRF modlili się za tych, którzy potrzebują uzdrowienia, wpisz ich nazwiska na listę osób, za które modlą się oni wspólnie dwa razy dziennie. Modlitwy za te osoby będą kontynuowane przez 3 miesiące. Jeśli chcesz wydłużyć ten okres po prostu wpisz tą osobę ponownie.Jeśli Ty również modlisz się codziennie za innych, prosimy poinformuj o tym SRF poprzez poniższy link.

Naukowe afirmacje uzdrawiające to książka zawierająca duży wybór afirmacji służących nie tylko w celu uzdrowienia ciała, ale również do pokonania przeszkód i osiągnięcia trwałego sukcesu w życiu.Comments


bottom of page