top of page

O BOSKIM PRZEWODNICTWIE POPRZEZ INTUICJĘ

Intuicja to przewodnictwo duszy pojawiające się naturalnie w człowieku podczas tych chwil, w których umysł jest spokojny.

Jogananda I Autobiografia jogina
Jogananda z pierwszą kopią jego książki "Autobiografia jogina".

Wszystkie dzieci Boże obdarzone są najwyższą inteligencją: intuicją, wszechwiedzącą mądrością duszy.


Aby robić postępy i unikać nieszczęść wynikających z popełnianych błędów, musisz dotrzeć do prawdy we wszystkim. Jest to możliwe tylko, jeśli rozwiniesz swoją intuicję. Taka jest praktyczna prawda. Dlatego proszę was, abyście we wszystkim kultywowali i używali intuicyjnej mocy. W swoich relacjach z innymi, w biznesie, w życiu małżeńskim, w każdym momencie życia, intuicja jest niezbędna.


Intuicja to przewodnictwo duszy pojawiające się naturalnie w człowieku podczas tych chwil, w których umysł jest spokojny. […] Celem naukowej jogi jest uspokojenie umysłu, abyś bez zniekształceń mógł słyszeć nieomylne rady Wewnętrznego Głosu.


Intuicja manifestuje się w spokojnej świadomości jako uczucie, postrzegane głównie przez serce. Kiedy pojawia się takie uczucie, daje ono nam określone poczucie właściwego kierunku i niezachwianego przekonania.

Medytuj, […] dopóki boskie szczęście nie wypełni wewnętrznych zakamarków duszy – a oddech stanie się spokojny i cichy.

Następnie skoncentruj się jednocześnie w punkcie pomiędzy brwiami (Centrum Świadomości Chrystusa) i sercu. Na koniec poproś Boga, aby kierował twoją intuicją, abyś wiedział, co powinieneś zrobić z twoimi problemami.Comments


bottom of page